TEP 100-7211WIR ImageNäytä suurempi kuva
Kuva voi olla edustus.
Katso tuotetietojen tekniset tiedot.
TEP 100-7211WIR
Valmistaja Osa numero:
TEP 100-7211WIR
Valmistaja / merkki
Traco Power
Osa Kuvaus:
DC DC CONVERTER 5V 100W
lomakkeissa:
Lyijytön tila / RoHS-tila:
Varastojen kunto:
Uusi alkuperäinen, varastossa saatavilla.
Alusta lähtien:
Hong Kong
Lähetystapa:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Kysely verkossa
Osa numero
Valmistaja
Vaadittava määrä
Yrityksen nimi
Yhteyshenkilön nimi
Sähköposti
Puhelin
Viesti
Anna Vahvista koodi ja klikkaa "Lähetä"
Osa numero TEP 100-7211WIR
Valmistaja / merkki Traco Power
Kategoria Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 100W
Lyijytön tila / RoHS-tila: RoHS Compliant
Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3 kV
Jännite - tulo (Min) 43V
Jännite - tulo (Max) 160V
Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Half Brick
Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja TEP 100WIR (100W)
Virta (wattia) 100 W
Pakkaus / Case Half Brick
Paketti Box
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole
ominaisuudet Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
tehokkuus -
Nykyinen - Output (Max) 20A